pl en de
hotel polanin
hotel restauracja szkolenia spa

ZWIEDZANIE

Hotel Polanin jest organizatorem wycieczek grupowych i indywidualnych.  Nasze propozycje to wyprawy w najciekawsze miejsca które od lat interesują naszych Klientów. Zachęcamy organizatorów szkoleń, spotkań integracyjnych do zapoznania się z naszą ofertą

 

 

Kołobrzeg - wycieczka jednodniowa autokarowa z przewodnikiem i pilotem na całej trasie. W cenie wycieczki : rejs statkiem, zwiedzanie portu z latarnią morską, pobyt w "wiosce indiańskiej"( opcja w sezonie letnim) lub zwiedzanie muzeum Oręża Polskiego,zwiedzanie parku archeologicznego w Grzybowie.

cena 150 zł/os

 

 

  Osobliwości Pojezierza Drawskiego to wycieczka jednodniowa z przewodnikiem i pilotem na całej trasie przejazdu. W cenie wycieczki : Zwiedzanie i pobyt w Zamku Drahim oraz w osadzie Słowogród w których dla turystów czeka specjalny program wraz z poczęstunkiem, podróż do krainy PRL i PGR- ów czyli zwiedzanie Bolegorzyna i muzeum PGR, na trasie wycieczki jest również Spyczyna Góra z panoramą Pojeziera Drawskiego

cena 100 zł / os

 

 

  

Spływ kajakowy rzeką Drawą im . Karola Wojtyły. Szlak nosi nazwę naszego rodaka ponieważ jako młody nauczyciel przyjezdzał tu nad jezioro Drawsko aby popływać tą wyjatkową rzeką. Za życia Karol Wojtyła odwiedzał nas dwukrotnie wraz ze swoimi uczniami. Polecamy niewielki odcinek rzeki od Rzepowa do Złocieńca wraz z opieką przewodnika na całej trasie i prowiantem. W cenie wynajęcie kajaków oraz transport.

cena 80 zł /os

 

 

  

 

Borne Sulinowo miasto które zawsze było owiane tajemnicą.  Cała struktura miasta zbudowana była dla potrzeb Werhmachtu od podstaw, co daje duże możliwości techniczne stworzenia pod ziemią  tzw części niejawnej" miasta.Równie tajemniczy okres w dziejach miasteczka to okres radziecki, kiedy to Borne Sulinowo było najpilniej strzeżoną bazą Północnych Wojsk.  To i wiele innych faktów powoduje, że atmosfera tajemniczości towarzyszącą miastu nie przemija i co jakiś czas wraca z nową siłą.

Cena wycieczki z przewodnikiem - 100 zł/os

wycieczka+ program  integracyjny w stylu militarno-wojskowym -155 zł/os

 

 

 

  

 
 
informacje dodatkowe i rezerwacja terminów:
+ 48 94 36 62 158
+ 48 664 352 041
rezerwacja@hotelpolanin.pl
sprzedaz@hotelpolanin.pl
uwaga: warunkiem gwarantowanej rezerwacji jest wpłata zadatku w wysokości min 50% wartości
po więcej informacji skontaktuj się z Pracownikami naszej Recepcji lub Działem Sprzedaży
 
 

 

 

hotel