pl en de
hotel polanin
hotel restauracja szkolenia spa

NASZE AKCJE CHARYTATYWNE

AKCJA "Agata"

W naszym zespole jest osoba chora na raka piersi. Nasza koleżanka Agata zachorowała mając zaledwie 29 lat. W jej imieniu prosimy wszystkich o wsparcie i pomoc w finansowaniu jej leczenia.
Przeczytaj
List Agaty

AKCJA "Plac Zabaw"

Rozpoczynamy cykl imprez charytatywnych, których pierwszym celem jest budowa placu zabaw w Połczynie-Zdroju. Ten radosny cel pragniemy realizowac wraz z mieszkańcami miasta, przy współpracy i wsparciu samorządu i wszystkich ludzi, dla których Połczyn-Zdrój jest ważny. Pierwsza z cyklu imprez odbyła się  24.11.2011 kiedy to, podczas Święta Młodego Wina, zgromadziliśmy dzięki darczyńcom kwotę 2 185 zł.

     

Serdecznie  wszystkim dziekujemy

 

AKCJA "Sponsor"

Jesteśmy wrażliwi na problemy społeczne, troszczymy się o tych, którzy potrzebują pomocy. Dlatego koncentrujemy się na wspieraniu organizacji społecznych, nie zapominając o promowaniu kultury. Aktywnie reagujemy na potrzeby i poprzez sponsoring lub działalność dobroczynną wspieramy przedsięwzięcia ważne społecznie.

Akcje które wspieramy

           

 

AKCJA "Edukacja"                                  

Rokrocznie przy okazji kolonii  letnich lub zimowisk organizujemy dla dzieci ze szkół podstawowych  kilku godzinny pobyt w naszym hotelu ucząc i pokazując pracę w  branży turystycznej

     

hotel